انواع پارچه لباسی کرپ و حریر کرپ

پارچه کرپ و ویژگی آن

درابتدا توضیحی درمورد پارچه کرپ خدمت شما مشتریان گرامی عرض میکنیم ، این نوع پارچه از پشم و ابریشم ،الیاف مصنوعی، پنبه و نیز ریون به وجود آمده اند و انواع مختلفی برای برای فصول سال و نیز برای مجالس و استفاده عادی وجود دارد .

از جمله ویژگی های این نوع پارچه میتوان گفت برای دوخت انواع پیراهنی ، روسری ، مانتویی ، شلوار، کت دامن و نیز در برخی موارد مورد استفاده آقایان نیز قرار گرفته و بسیار راضی بوده اند .

چرا پارچه کرپ را از پارچه سرای محمودیان باید خریداری کرد؟

دلیل آن ساده هست و آن اینکه شما مشتریان گرامی میتوانید به هر حالتی که راحت بودید پارچه مورد نظر خود را سفارش دهید و راه های سفارش اعم از خرید از اپلکیشن اندروید وهمه شبکه های اجتماعی و ثبت سفارش از خود سایت و حتی تماس تلفنی میباشد.

و اگر خواستید با مراجعه حضوری اقدام به خرید فرمایید.

قیمت پارچه کرپ چقدر میباشد؟

چون پارچه کرپ انواع مختلفی دارد پس قیمت های متفاوتی دارد که شما مشتریان گرامی اصلا نگران قیمت نباشید چون شامل تخفیف هستن و در نبود تخفیف اگر خواستید برای شما که میخواهید از پارچه فروشی محمودیان خرید کنید در نظر گرفته میشود و تلاش ما جلب رضایت و خشنودی شما هموطنان گرامی میباشد.

پارچه کرپ حریر

پارچه کرپ حریر دارای وزن کم و بافتی یکنواخت و بادوام و بدون از دست دادن طرح و رنگ میباشند بهترین نوع پارچه برای استفاده در فصول گرم سال میباشدو مناسب برای دوخت انواع لباسی های مردانه زنانه و بچگانه .

پارچه کرپ مازاراتی

این نوع پارچه با جنس نسبتا ضخیم در پارچه فروشی محمودیان موجود میباشد که مورد استفاده برای فصول نسبا سرد سال میباشد و حالت ایستایی خوبی داشته و دارای کش دو طرفه میباشد وبرای دوخت انواع مانتو ،شلوار،دامن، مجلسی و ساده بسیار کاربرد دارد.